Gyártás, termelés

Minőségellenőr-operátor állás Pápán alapfokú végzettséggel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Pápa
Fizetés: Nettó 950 - 0 / Óra
2018. 08. 03. 10:24

Az Operátor az egyik legfontosabb gyártási pozíció.

Amennyiben ügyeskezű vagy és szorgalmas, te is stabil tagja lehetsz dinamikus csapatunknak.

Alapvető feladatai a következőek:

  • Alkatrészek és késztermékek minőségellenőrzése
  • Termékek tesztelése
  • A termék minőségének vizuális ellenőrzése
  • Biztonsági előírások betartása, szabályoknak megfelelően
  • Munkaterület tisztántartása és alapvető karbantartása

Alapvető követelmények:

  • Alapfokú végzettség
  • Precíz és elhivatott munkavégzés
  • Felelősségteljes és alapos egyéniség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés: 950 forint Nettó órabér
  • Vonzó foglalkoztatási feltételek, nemzetközi cégkultúra megismerése

Önfejlesztési lehetőségek, továbblépési lehetőség csoportvezetői szintre akár rövid időn belül.

Állás típusa:

  • Teljes munkaidő,
  • Szerződés,
  • Munka műszakokkal

Jelentkezés: renata.szabo@sgpgroup.eu

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése