Raktárkezelő állás 1 éves tapasztalattal targoncavezetői engedéllyel nyelvismerettel Győrújbarát

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Győrújbarát
2016. 06. 13. 09:19

Győrújbaráti gépipari vállalat szerszám- és anyagraktáros munkatársat keres, akár azonnali munkakezdéssel.

Feladatok: alapanyagok, szerszámok, gyártóeszközök, forgácsolandó alkatrészek stb. érkeztetése, kiadása, nyersanyagok előkészítése darabolással, leterheltségtől függően a termelésben való részvétel, pl. sorjázások, menetfúrások, stb.

Elvárások: szakmunkás ipari végzettség,
fémforgácsoló szerszámok ismerete,
fém, műanyag alapanyagok ismerete,
targonca vezetői engedély,
rendszer szemlélet,
német vagy angol nyelvtudás.

Előny:
raktározásban megszerzett gyakorlat,
valamely termelésirányítási vagy raktározási rendszer ismerete.

Amit nyújtunk:
stabil, hosszú távú munkahely,

európai színvonalú, igényes munkakörnyezet.

Jelentkezni a pozíció megjelölésével és fényképes, szakmai önéletrajzzal az info@tgi-q.hu e-mail címen.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése