Beszerző kollégát keresünk Pápán

HAAS + SOHN Kft.
Pápa
2021. 07. 27.

Beszerző álláslehetőség Pápa településen.

Feladatok

  • A termeléshez szükséges alapanyagok költséghatékony biztosítása
  • A beszállítói kör és a beszerzési folyamat optimalizálása
  • Meglévő és új beszállítókkal történő rendszeres, teljes körű kapcsolattartás
  • Új beszerzési források felkutatása
  • Árajánlatok kérése, beszerzési döntések előkészítése
  • A teljes beszerzési folyamat menedzselése az áru beérkezéséig, reklamációk kezelése
  • Raktárral való folyamatos kapcsolattartás, készletfigyelés, készletgazdálkodás
  • Beszállításokhoz kapcsolódó számlák, bizonylatok ellenőrzése
  • Belföldi és nemzetközi fuvarszervezés

Elvárások

  • Felsőfokú (gazdasági, logisztikai vagy műszaki) végzettség
  • Legalább alapfokú műszakirajz olvasási ismeretek
  • Releváns területen szerzett több éves tapasztalat
  • ERP rendszer(ek) megbízható ismerete
  • Haladó szintű MS Excel tudás
  • Német nyelv megbízható, kommunikációs szintű ismerete szóban és írásban
  • Erős érdekérvényesítő képesség
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés

Előnyök

  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Változatos, sokrétű feladatkör
  • Családias, jó hangulatú munkahelyi légkör
  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatási csomag
  • Hosszútávú munkalehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!