Gumiipari betanított kollégát keresünk

PALOTÁS-MIX Kft.
Kemeneshőgyész
Nettó 150 000 Ft - 250 000 Ft / Hónap
2021. 05. 07.

Gumikeverék gyártásával foglalkozó üzemünkbe bemérő és gumitermék gyártógépkezelő (zártkeverőgép, hengerszék) pozícióba keresünk munkavállalókat.

Feladatok

  • Gumiipari alapanyagok (kaucsuk, olaj, korom..) receptúra szerinti bemérése, a bemért alapanyagok zártkeverőgépben és hengerszéken  technológia szerinti előállítására keresünk munkavállalókat.

Elvárások

  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • 8 általános iskolai végzettség
  • pontos és felelősségteljes munkavégzés
  • megbízhatóság

Előnyök

  • Ipari gyártócégnél szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil, német munkáltatói háttér, üzemek közti átjárhatóság, kis létszámú, baráti légkör
  • Saját állományban való alkalmazás, határozatlan idejű minkaviszony
  • Törvényi előírás feletti munkába járási költségtérítés
  • Jelenléti pótlék, cafetéria juttatás

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott