Értékesítési tanácsadó munkakörbe kollégát keresünk Pápa és környékén

Vector Coaching Bt.

2020. 06. 22.

Legyél te is ügyfeleid partnere egy életen át! Jelentkezz hozzánk tanácsadónak és élvezd Európa egyik meghatározó biztosítójának a támogatását!

Nem dolgoztál még ilyen területen? Csatlakozz onboarding programunkhoz, ahol egyedülálló szakmai képzést biztosítunk, amely során profi értékesítővé válhatsz, majd a napi munkádat saját mentorod fogja segíteni.

Esetleg van már tapasztalatod és csak jobb helyet keresel? Érdemes beszélnünk!
Személyre szabott karrier, életre szóló kalandok!

Feladatok

  • A társaság termékeinek értékesítése
  • Tanácsadás új és meglévő ügyfelek számára
  • Ügyfelek igényeinek felmérése

Elvárások

  • Tanulási hajlandóság, rugalmasság
  • Nyitott személyiség
  • Kiváló kommunikációs készségek
  • Kitartás, elszántság, tettvágy

Előnyök

  • Értékesítési tapasztalat
  • MNB hatósági vizsga, vagy gazdasági felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

  • Egyedülálló oktatási program, egyénre szabott képzési terv, mentori támogatás
  • Professzionális, széles termékpaletta
  • Saját időbeosztás, rugalmas munkaidő
  • Teljesítményfüggő bérezés, kezdeti támogatás lehetőségével

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Munkarend

  • Általános