Közgazdaság, bank, biztosítás

Értékesítési tanácsadó munkakörbe kollégát keresünk Pápa és környékén

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Pápa és környéke
2020. 06. 22. 12:42

Legyél te is ügyfeleid partnere egy életen át! Jelentkezz hozzánk tanácsadónak és élvezd Európa egyik meghatározó biztosítójának a támogatását!

Nem dolgoztál még ilyen területen? Csatlakozz onboarding programunkhoz, ahol egyedülálló szakmai képzést biztosítunk, amely során profi értékesítővé válhatsz, majd a napi munkádat saját mentorod fogja segíteni.

Esetleg van már tapasztalatod és csak jobb helyet keresel? Érdemes beszélnünk!
Személyre szabott karrier, életre szóló kalandok!

Feladatok:

  • A társaság termékeinek értékesítése
  • Tanácsadás új és meglévő ügyfelek számára
  • Ügyfelek igényeinek felmérése

Elvárások:

  • Tanulási hajlandóság, rugalmasság
  • Nyitott személyiség
  • Kiváló kommunikációs készségek
  • Kitartás, elszántság, tettvágy

Előnyök:

  • Értékesítési tapasztalat
  • MNB hatósági vizsga, vagy gazdasági felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Egyedülálló oktatási program, egyénre szabott képzési terv, mentori támogatás
  • Professzionális, széles termékpaletta
  • Saját időbeosztás, rugalmas munkaidő
  • Teljesítményfüggő bérezés, kezdeti támogatás lehetőségével
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése