Építőipar, építészet

Építésvezető állás Mezőlak településen

Munkavégzés helye: Mezőlak
2020. 07. 15. 14:32

Munkatársat keresünk építésvezető pozícióba.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gonbra kattintva vagy a +3630/ 37 867 13 telefonszámon lehet.

Feladatok:

  • a kivitelezési munkák helyszíni irányítása, ellenőrzése
  • építőipari projektek műszaki lebonyolítása
  • ütemtervek készítése és azok betartatása
  • építési naplók vezetése
  • kapcsolattartás a megrendelőkkel és alvállalkozókkal

Elvárások:

  • szakirányú (építész, építész technikus) műszaki végzettség
  • 1-5 év szakmai tapasztalat

Előnyök:

  • Acélszerkezet szerelési tapasztalat, csoportvezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • céges autó
  • mobiltelefon
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése