Mérnök, műszaki, villamossági

Mezőgazdasági gépkereskedés szervizes munkatársat keres Pápán

Munkavégzés helye: Pápa
2020. 06. 23. 09:58

Pápai telephelyünkre keresünk mezőgazdasági gépszerelő munkatársat traktorok, munkagépek szervizelésére, karbantartására a Nyugat-dunántúli régió lefedésére.

A munkavégzéshez felszerelt szerviz autót, mobiltelefont, versenyképes bérezést és rendszeres, folyamatos továbbképzéseket biztosítunk.

Feladatok:

  • Garanciális, és garancián túli szervizelés elvégzése
  • Hibaelhárítás, a hiba okának pontos felderítése, ennek dokumentálása
  • Új beérkezésű munkagépek rakodásában való részvétel, működőképességének ellenőrzése, 0 revizió elvégzése
  • A telephelyvezető és a szervizmérnök tájékoztatása a javításokról
  • Részvétel az alkatrész értékesítésben
  • Balesetvédelmi előírások betartása
  • Céges autó és a munkavégzéshez használt szerszámok karbantartása
  • Műhely rendben tartása

Elvárások:

  • Mezőgazdasági gépész végzettség
  • Kiváló problémamegoldó- és szervezőkészség
  • Megbízhatóság
  • Rugalmasság
  • Felelősségteljes gondolkodás
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Szakmai tapasztalat
  • Targoncavezetői engedély
  • Számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai továbbképzések
  • Felszerelt szervizautó
  • Céges mobiltelefon
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése