Kereskedelem, értékesítés

Területi képviselő-üzletkötő munkakörbe kollégát keresünk Veszprém megye és környéke területre

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Pápa és környéke
Fizetés: Nettó 250000 - 600000 / hónap
2020. 03. 31. 10:34

A magyarországi kávészolgáltatási piac meghatározó cége,a Pannon Kávé Kft., értékesítési csapatának bővítése céljából

Üzletkötő - Területi képviselő kollégát keres Veszprém megye és környéke területre.

Feladatok:

  • a cég már meglévő partnereivel (vendéglátóipari egységek, üzemek, irodák) való rendszeres kapcsolattartás
  • új partnerekkel történő szerződéskötés
  • kávégépek, italautomaták kihelyezése, elszámoltatása, alapanyaggal történő ellátása
  • a piaci versenytársak tevékenységének folyamatos figyelemmel kísérése
  • akciók vevők részére történő kommunikálása, értékesítés
  • marketingtevékenység kifejtése az értékesítési pontokon

Elvárások:

  • "B" kategóriás jogosítvány
  • középfokú végzettség
  • legalább 2 éves kereskedelmi, értékesítői tapasztalat (hasonló területen szerzett gyakorlat előny)
  • kiváló kapcsolattartó és kommunikációs készség
  • mobilitás

Előnyök:

  •  Területi munka
  • Ömnálló munkaidő beosztás (feladatok függvényében)
  • Rugalmas munkaidő
  • Forgalom növekedésével arányosan változó jövedelem
  • Már bevezett termék és területi jelenlét

Amit kínálunk:

  • a tevékenység végzéséhez szükséges autó
  • mobiltelefon
  • versenyképes javadalmazás
  • hosszú távú szakmai fejlődés
  • vállalkozói jogviszony
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése