Szakmunka

Mongol nyelven beszélő áruösszekészítő – raktáros kollégát keresünk

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület
2019. 11. 25. 15:53

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése 29 éves tapasztalattal a háta mögött, Budapest III. kerületi munkavégzéssel keres:

MONGOL NYELVEN BESZÉLŐ ÁRUÖSSZEKÉSZÍTŐ – RAKTÁROST

Délutános műszakba

Feladatok:

  • Vevői rendelések összekészítése
  • Raktározási, árumozgatási feladatok
  • Szavatossági idő figyelése
  • Mongol munkavállalókkal való kommunikáció segítése
  • Esetenként tolmácsolás, fordítás

Elvárások:

  • Mongol és magyar nyelv aktív társalgási szintű ismerete
  • Komissiózásban, rakodásban szerzett tapasztalat
  • Célorientált, önállóan dolgozni tudó, proaktív, dinamikus személyiség
  • Targoncavezetői tapasztalat előny!

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, teljesen bejelentett jövedelem
  • Lakhatást céges lakásban biztosítunk, 2-3 ágyas szobában
  • Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés
  • SZÉP kártya
  • Dolgozói vásárlás
  • Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi elbeszélgetésre hívunk!

Megértésüket köszönjük!

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése