Mérnök, műszaki, villamossági

Beszállító minőségbiztosítási mérnök (SQE) állás Pápán

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Pápa
2016. 09. 05. 09:48

Megbízónk egy nemzetközi autóipari biztonságtechnikai eszköz gyártó vállalat.
Aktuálisan a magyarországi leányvállalat számára keresünk munkatársat Veszprém megyei munkavégzéssel a következő munkakörbe: Beszállító Minőségbiztosítási Mérnök (SQE)

Feladatok:

  • A gyártási folyamatok értékelése, beszállítók auditálása;
  • Beszállítók fejlesztése, minőségi problémák megoldásában való részvétel, rendszeres kapcsolattartás;
  • Bejövő alkatrészekkel kapcsolatos minőségügyi problémák kezelése;
  • Új termékek, projektek bevezetése;
  • A beszállítók értékelése és folyamatos fejlesztése;
  • Dokumentáció készítése és folyamatos karbantartása.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség;
  • Min. 3 év tapasztalat autóipari szériagyártásban, minőségügyi ismeretek elsődlegesek;
  • ISO/TS16949 ismeret;
  • Kiváló angol vagy német nyelvtudás, minden további nyelv előnyt jelent;
  • Magas minőség tudatosság;
  • Kiváló kommunikációs képesség;
  • Strukturált munkavégzés;
  • Rugalmasság;
  • Probléma megoldási gyakorlat.

Amennyiben szívesen vállalna munkát egy stabil, megbízható, dinamikus és felfelé törekvő vállalatnál, küldje el a 62.647-es referenciaszámra részletes fényképes önéletrajzát magyar és német/angol nyelven a viktoria.kaposvari@isg.com címre

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése